Світовий нафтовий ринок втратив 1,15 млрд барелів через чотиримісячну блокаду Близького Сходу

Світовий нафтовий ринок втратив 1,15 млрд барелів через чотиримісячну блокаду Близького Сходу

Майже чотири місяці поставки нафти з Близького Сходу були фактично заблоковані через війну між США та Іраном — сукупні втрати світового ринку склали близько 1,15 млрд барелів.
Про це повідомляє CNN з посиланням на дані аналітичної компанії Kpler.
Тривала блокада спровокувала критичну нестабільність на нафтовому ринку. Стратегічні запаси країн — членів Міжнародного енергетичного агентства впали до найнижчого рівня з 1990 року.
У США резерви екстреного використання скоротилися до мінімуму за 43 роки, а комерційні запаси досягли рівня операційного стресу.
Відновлення судноплавства через Ормузьку протоку не гарантує швидкого повернення поставок до норми: для цього необхідні розмінування акваторії, повернення танкерів у регіон, відновлення видобутку та перезапуск логістичних маршрутів.
Галузеві аналітики попереджають, що цей процес може тривати місяцями, перш ніж обсяги постачання наблизяться до довоєнних показників.

Читайте также: У яких регіонах переселенці найактивніше купують житло за «єВідновлення»

Читайте также: Volvo відкликає 64 тисячі гібридних автомобілів

Читайте также: Де не можна залишати телефон

Опублікувати коментар

Ви могли пропустити