Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

Україна та Японія підписали меморандум про співробітництво у цифровій сфері

Мінцифри запускає японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва; нова платформа сприятиме розвитку спільних проєктів у сферах цифрових інновацій.
Про це повідомила пресслужба міністерства.
«Україна та Японія розпочинають новий етап технологічного партнерства та запускають японсько-українську ініціативу цифрово-технологічного співробітництва. Відповідний меморандум підписали Міністерство цифрової трансформації й Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії», — йдеться в повідомленні.
Наголошується, що нова японсько-українська платформа допоможе запускати спільні проєкти у сферах цифрових інновацій і технологій, залучати інвестиції та будувати системне партнерство між державами й бізнесом. Проєкт об’єднає досвід та експертизу обох країн, щоб створювати нові цифрові рішення й масштабувати їх на глобальні ринки.

Читайте также: У яких країнах $1000 заробляють найшвидше

Читайте также: НБУ змінив список ОВДП, які банки можуть використовувати для резервів

Читайте также: Рейтинг українських університетів за показниками Scopus 2026 року (інфографіка)

Опублікувати коментар

Ви могли пропустити