Прем’єр Британії Стармер оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця.
Про це він заявив під час спеціального звернення на Даунінг-стріт, передає «Європейська правда».
Стармер йде у відставку
Стармер заявив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії та повідомив про своє рішення королю.
«Кожне рішення, яке я приймав, було спрямовано на те, щоб на перше місце поставити країну, яку я люблю. Саме тому я подам у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Сьогодні вранці я поспілкувався з Його Величністю Королем, щоб повідомити йому про своє рішення», — сказав Стармер.
Він зазначив, що звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії з проханням затвердити графік проведення виборів лідера партії, причому прийом кандидатур розпочнеться 9 липня.
«У разі проведення виборів (партійного лідера) це гарантуватиме, що новий лідер обійме посаду до початку сесії парламенту у вересні. Я залишатимуся на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів і зроблю все можливе, щоб забезпечити впорядковану передачу влади», — заявив Стармер.
Читайте также: Скільки українців нині за кордоном: нові дані
Читайте также: У Києві судитимуть шахрая, що зібрав 30 тис. дол. під приводом продажу безпілотників
Читайте также: Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки















Опублікувати коментар